pokój

Subskrybcja

Aby subskrybować naszą stronę internetową wystarczy zostawić adres e-mail:

Kontrukcje

Kontakt

Zaprszamy do szybkiego kontaktu poprzez poniższy skrócony formularz lub poprzez adres e-mail.

Konstrukcję budowlaną, poprzez połączenie ze sobą, tworzą takie elementy jak m.in. ściany, fundamenty, belki i stropy. Są to najważniejsze fragmenty, ponieważ to one odpowiedzialne są za podtrzymanie całej konstrukcji. Natomiast mniej istotnymi częściami są schody, drzwi, okna lub pokrycia dachów. Mimo tego, że pełnią one rolę drugoplanową, to niemożliwe jest bez nich wykończenie budowli.

Każda stawiana konstrukcja musi spełniać pewne wymagania. Jednym z kryteriów jest odporność ogniowa, która jest zależna od rodzaju wznoszonej budowli i materiałów, które będą wykorzystane. Jeśli jesteśmy już przy materiałach budowlanych to, przy stawianiu obiektu niezbędny jest dokument potwierdzający, czy wymagana jakość tworzywa została zachowana. Bierze się również pod uwagę również prawidłowość w wykonaniu projektu i wszelką dokumentację związaną z budową. Nie dostosowanie się do przedstawionych wymogów wiąże się wątpliwościami dotyczącymi bezpieczeństwa postawionego obiektu.

Jak to wygląda w Polsce? Czy konstrukcje stawiane w naszym kraju są na tak samo wysokim poziomie, jak w zachodnich krajach? Obecnie budownictwo jest bardzo rozwinięte, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań oraz materiały, na których bazujemy są naprawdę wysokiej jakości. Co za tym idzie?

Śmiało możemy równać się z zagranicznymi firmami. Coraz więcej mamy specjalistów w dziedzinach projektowania, a kierunek: „Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie” jest najchętniej wybierany przez studentów.

Solidność

Lorem ipsum dolor...

Profesjonalizm

Doświadczenie

Więcej informacji...

W tym miejscu dowiesz się więcej o naszych partnerach czy też serwisach o podobnej tematyce.